Práce na kovových konstrukcí

Jedná se především o práci na vysílačích či stožárech elektrického vedení. Ale samozřejmě jsou i jiná místa, kde se setkáváme s lezením po železných traverzách.

Co vše děláme?


V této oblasti jsme schopni provádět různé údržbářské či montážní práce. Obvykle dáváme přednost práci v letním období, ale v krizových případech jsme schopni vykonávat drobné práce i v nepříznivých podmínkách. Náš tým se skládá ze zkušených lezců zvyklých na různé přírodní živly a když není jiného zbytí, umíme si zajistit vlastní bezpečnost i v takových případech. Nicméně vše záleží také na konrétní situaci. Jsme záchranáři a nevrháme se bezhlavě do věcí, které se nám nezdají prověditelné.

image

Provedení práce


Převážnou část práce tvoří natírání kovových konstrukcí za použití lanové techniky. Během této činnosti je nutné zprvu očistit povrch traverz od rzi a nečistot. Jelikož chceme, aby nátěr vypadal po dlouhý čas reprezentativně, následuje antikorozní nátěr a následně konečný vrchní nátěr. Kovové traverzy jsou tak na delší čas chráněny od zubu času. Nátěr provádím ručně štětkami a válečky, či za pomocí vysokotlakové techniky.

Nabídka práce


!POZOR! V letním období bývá práce v tomto oboru neustále dost a vždy rádi přijmeme nové schopné lidi. Přidejte se do našeho kolektivu!

Ceník služeb